SELECT YOUR LANGUAGE polish english

O FIRMIE

Naszymi odbiorcami są firmy z branży:
  • Gumowej
    - producenci opon samochodowych
    - producenci pasów transmisyjnych
    - producenci mieszanek
  • Przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Farb i lakierów

Jesteśmy firmą globalną realizującą dostawy surowców do miejsc wskazanych przez naszych klientów.
 

AKTUALNOŚCI

Forum Logistyczno - Transportowe dla przewoźników transportu drogowego!
+ 06.03.2018
Poznajmy się lokalnie!  – zapraszamy przewoźników z regionu konińskiego do udziału w Forum Logistyczno ...  czytaj całość


Fermintrade uczestnikiem „The International Plastics Showcase” na Florydzie

W dniach 23-27 marca Fermintrade uczestniczyło w NPE2015 International Plastics Showcase w Orlando. To jedno z największych i najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora przemysłu tworzyw sztucznych. Doskonała okazja aby poznać nowe trendy w branży, produkty oraz innowacje technologiczne stosowane na każdym etapie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Targi przyciągają każdego roku ponad 60.000 specjalistów. Nie mogło nas tam zabraknąć !
Przedstawiciel naszej firmy odbył wiele spotkań mających na celu promocję i sprzedaż jednego z naszych czołowych produktów – sadzy technicznej i specjalistycznej.
Oferowana przez nas sadza, ze względu na wysoką jakość i doskonałe parametry techniczne jest jedną z głównych substancji barwiących, mająca szerokie zastosowanie w przemyśle tworzyw sztucznych.
Sadza techniczna od Fermintrade posiada znakomite właściwości barwiące, dlatego ma swoje zastosowanie w produkcji koncentratów pigmentowych na bazie tworzyw sztucznych.
Zapraszamy do współpracy i kontaktu z przedstawicielem naszej firmy!